Strona główna >> Wycieczki do Petersburga

Wycieczki do Petersburga

wycieczki do Sankt Petersburga

W tym dziale pragniemy przedstawić wycieczki do Petersburga z naszymi autorskimi programami skierowanymi dla grup zorganizowanych. Do wyboru krótkie wycieczki typu express oraz wycieczki dla wygodnych bez nocnych przejazdów pozwalające poznać dogłębnie wszystkie atrakcje.

Sankt Petersburg o każdej porze roku rzuca na turystów swój urok. Kulminacja ruchu turystycznego przypada na Białe Noce - okres w którym dzień trwa prawie 24 godziny i w ogóle nie zapada ciemność. Kulminacja Białych nocy przypada w czerwcu co niesie za sobą najdroższe ceny hoteli i zarazem wycieczek. Białe noce rozciągają się w czasie i są również zauważalne pod koniec maja i na początku lipca - polecamy planowanie wycieczek w tych okresach gdyż poza czerwcem ceny hoteli znacznie spadają. Jeżeli zdecydują się jednak Państwo na kulminację Białych Nocy w czerwcu (wtedy z całego świata zjeżdżają tysiące turystów i hotele są pełne)  radzimy pomyśleć o rezerwacji już rok wcześniej w listopadzie aby mieć porządny hotel i zagwarantowanego przewodnika w języku polskim.

Planując wyjazd do Rosji należy odpowiednio wcześnie zadbać aby cała grupa posiadała paszport ważny minimum 180 dni od daty wyjazdu z Rosji oraz mający dwie czyste strony. Są to wymogi niezbędne do otrzymania wizy rosyjskiej. Przy grupach zorganizowanych formalności wizowe - na spokojnie - trybem zwykłym należy załatwiać ok. 21 dni przed wyjazdem co pozwoli na ewentualne poprawki.

W zależności od miejsca wyjazdu w Polsce programy mogą być nieznacznie modyfikowane ze względu na odległość do Petersburga i czas pracy kierowców. Ale to już nasza w tym głowa abyście komfortowo i bezpiecznie odbyli swą podróż, przy zachowaniu ramowych założeń programu.

Zapraszamy do wyboru interesującego Państwa programu i przesłania do nas zapytania z prośbą o kalkulacje cenową.

5 dni - WYCIECZKA DO PETERSBURGA

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
5na zapytanie
Wycieczka do Petersburga typu express. Oferta skierowana jest dla grup z miejscowości położonych do około 100 kilometrów od granicy polsko-litewskiej np. Suwałk, Augustowa, Olecka, Ełku, Giżycka. Cztery noce i trzy pełne dni pozwolą zwiedzić najważniejsze atrakcje Sankt Petersburga.


5 dni - WYCIECZKA DO SANKT PETERSBURGA

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
5na zapytanie
Ekonomiczna wersja wycieczki do Petersburga na 5 dni. Trzy noce i 2,5 dnia pozwolą również zwiedzić najważniejsze atrakcje Sankt Petersburga tyle że w nieco szybszym tempie. Oferta skierowana jest dla grup z miejscowości położonych do około 100 kilometrów od granicy polsko-litewskiej.


6 dni - RYGA – SANKT PETERSBURG

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
6na zapytanie
Wycieczka do Petersburga typu express. Jest to praktycznie najkrótszy autokarowy program, który pozwala zwiedzić najważniejsze atrakcje Sankt Petersburga.


7 dni - RYGA – SANKT PETERSBURG - TALLIN

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
7na zapytanie

Wycieczka z czterema noclegami w Petersburgu przez co można spokojnie zwiedzić wszystkie zabytki. Dodatkowa atrakcyjność tego programu to dwa noclegi w stolicach Krajów Bałtyckich Rydze i Tallinie.7 dni - RYGA – SANKT PETERSBURG - TALLIN - WILNO

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
7na zapytanie

Program łączy zwiedzanie trzech Bałtyckich Stolic - Rygi, Tallina i Wilna, które jeszcze nie tak dawno stanowiły ZSRR w połączeniu z jednym z najatrakcyjniejszych miast Rosji -Sankt Petersburgiem, w którym spędzimy 3 noce.7 dni - RYGA – TALLIN - HELSINKI - SANKT PETERSBURG - WILNO

Rosja
termindnicena od osoby
Dowolny dopasowany do grupy
7na zapytanie

Program łączy zwiedzanie czterech Bałtyckich Stolic - Rygi, Tallina,  i Wilna, które jeszcze nie tak dawno stanowiły ZSRR oraz Helsinek w połączeniu z jednym z najatrakcyjniejszych miast Rosji -Sankt Petersburgiem, w którym spędzimy 3 noce.